Creation

  SpäťPo celom svete tisíce zubných technikov použivajú keramiku Creation a majú na to dobrý dôvod. Vedia, že majú k dispozícii systém ktorým pokryjú všetky požiadavky kladené pri výrobe keramických rekonštrukcií v oblasti estetickej aj mechanickej. Prášky Creation ponúkajú po vypálení presné odtiene a umožňujú simulovať mnoho optických vlastností nachádzajúcich sa v zuboch. Dôležité však je, že systém môže byť rovnako dobre použitý pri ,,rýchlych" prácach s jednoduchým vrstvením, ako aj pri zložitých reštauráciách imitujúcich vnútornú skladbu prirodzeného zuba s použitím množstva práškov.

Inšpirovaný túžbou kopírovať jedinečnosť života, medzinárodne preslávený zubný technik Willi Geller vytvoril v roku 1988 kovokeramiku, ktorá spôsobila senzáciu-perfektný materiál na prírodnom základe, poskytujúci majstrovské fyzikálne vlastnosti a spoľahlivo použiteľný pri tieňovaní. S Creation získal zrazu každý zub svoj vlastný charakter v odtieni, tvare a funkcii.

Keramický materiál zo Švajčiarska rýchlo nastavil trend pre zubných technikov po celom svete. Geller je "master" keramik, ktorého dômyselné techniky vrstvenia stanovujú normy pre najvyššiu kvalitu zubnej estetiky. Možnosťou napodobniť prírodu, zdá sa nevyčerpateľnými rozmanitosťami kovokeramiky dal zubným technikom úplne nový, umelecký profil. 

Pred viac ako 20 rokmi vytvorením značky postavil vysoko kvalitnú estetickú dentálnu keramiku určenú pre kovokeramické, zirkonoxidové, presované korunky a mostiky, inlaye a fazety.

Keramické materiály sú veľmi spoľahlivé pri spracovávaní, expresívne vo farebných efektoch a brilantné vo výsledkoch. Trvalá dentálna estetika nie je iba vecou náhody , ale stálou realitou vďaka výnimočnosti a stabilite časom prevereného systému Creation.
 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte Kontaktovať